Jdi na obsah Jdi na menu
 


Diskuze

 Sem si můžem psát další témata co nás trápí  a nebo to rychle probrat na

VSTOUPIT DO CHATU

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Im glad I now registered

(Gretta, 28. 2. 2021 3:59)

Hookup Ladies Utilizes Cost-free Affairs? An Excellent Horizontal Advantage!Cost-free hookup females blog here online is the best solution if you're tired of planning to bars and groups only to be ignored, and even even worse,
laughed at. I realize what it's like because I've been there.
I used to be individual and eager back into the day time -- I needed a brand new partner --
having said that i kept on trying because I needed not one other selection. If you're one particular gentleman who would like to hookup with sexy
girls without going to those areas where girls are by yourself, than the write-up may just change your life.
It can describe why dating on-line is the best substitute if you're a men who is
shy to method a lovely woman inside a nightclub or team.

Začátečník

(Marek, 1. 4. 2020 18:38)

Dobrý den,jsem rád,že jsem našel stránku jako je tahle.
Mám si v budoucnu otevřít svou prodejnu v Praze (jakmile přejde problém s Coronavirem) a chtěl jsem se zeptat,jaká je aktuální situace. Jít do toho,nejít??
Dá se slušně vydělat,nebo je to jen ztráta času...?
Vidím tu dost negativních komentářů ohledně jistého p.Cettla.
Mám ale pocit,že poslední komentář je tu z roku 2019,tak mě zajímá,jestli se něco nezměnilo.
Děkuji.
Marek

Re: Začátečník

(Květa, 11. 4. 2020 8:02)

Dobrý den, pan Cettl není špatný. Je sice přísný, ale spravedlivý. Problém je v manažerech a to velký. Manažeři si neuvědomují, že nebýt provozovatelů, tak jdou např. kopat cesty. Pro manažera jste jako provozovatel jen blbé číslo nic víc. Ze začátku jsou velké sliby, ale potom je mrtvo a stylem makej jinak končíš. Invemtůry striktně po pracovní době. U mně začala invetrura v 18:00 a skončila i ve 2 hodiny ráno a hurá opět do práce ve 4 hodiny. LUXUS. Řeknu to jednoduše, RELAY už nikdy v životě, raději na pracáku.
Mám jinou prodejnu a opět dělám provozovatele, ale je to neuvěřitelný rozdíl a to nejen v přístupu manažerů, ale i v přístupu vedení firmy.

Re: Re: Začátečník

(Marek, 6. 5. 2020 13:27)

Děkuji paní Květo za info,které mi moc pomohlo.
Radši se tomu vyhnu.
Rád bych Vás ale poprosil,jestli by jste byla tak hodná a dala mi Tip,ohledně té nové prodejny???
Byl bych Vám moc vděčný :)

Kontrolní listy

(No Name, 22. 3. 2019 8:37)

Zdravím,
má někdo problém s kontrolními listy? Přijde mi, že prostě, ať děláte co děláte, tak vás vždy uvaří

zkusenost a nikdy vic

(Abcd, 19. 2. 2018 11:35)

Po zkusenosti o spolupraci se spolecnosti Relay mi otevrela oci a vim ze nikdy vic. Smekam pred kazdym provozovatelem ze to dava . Tato prace neni normalni kdyz je pod vedenim takoveho kokota jako je Cettl. Jeho jednani je arogantni, vulgarni a agresivni a mysli si ze je reditel zemekoule a ze na nej nikdo nema. Je to srac ktery nema obdoby a zije z toho ze okrada obycejne lidi !!!!!!! Nevazi si jich a to nemluvim o tom ze bez takovych lidi by byl pan Cettl asi pekne v prdeli. Jsem vdecna za tuto zkusenost protoze diky tmu mam ted tak uzasnou praci a kolem sebe tak uzasny, hodny a uprimny lidi o kterych se mi ani nezdalo takze vlastne? dekuji pane Cettle!!!!!!

Re: zkusenost a nikdy vic

(Radek, 21. 2. 2018 7:11)

Ahoj,

po zkušenostech v Relay také souhlasím. Tento koncept by měl zaniknout. Rádoby provozovatelé (otroci) by měli buď rychle shromáždit síly a jít do stávky, tak jako tomu bylo při založení těchto stránek a vedení dostalo strach a začalo nás rychle chlácholit. Nebo ať s tím seknou. V dnešní době je opravdu práce dostatek. Já osobně jsem si v Relay jako provozovatel přišel na 45.000kč ale 20.000kč dáte zaměstnanci a jste na 25000kč. Odečtete daně a jste na 20.000kč. Pak příjde bodove hodnocení, inventura a děláte v průměru za 14.000kč čistého.210 hodin měsíční pracovní fond, když si vezmu, že dovolenou nemáte zaplacenou, marodit nemůžete, k doktorovi nemůžete tak nic moc. Proboho sekněte jím s tímto vyděračským zaměstnáváním. Já mám teď práci, 36500kč hrubeho + stravenky za 2200kč v čisté hodnotě, mám 5 týdnů dovolené, mám nárok na oběd 30 minut a 15 min. svačina, vody, káva, mléko zdarma, 13 plat, placené případné přesčasy. Takže za méně stresu, hodin a ponižování mám normální zaměstnání a nejsem něčí onuce.
Takže jak jsem psal buď se semkněte a řekněte že se nenecháte vydírat a nebo s tím sekněte ať si to p. Cettl dělá sám.

Re: Re: zkusenost a nikdy vic

(JFK, 24. 3. 2018 13:13)

Zdravím,
Nezbývá jen souhlasit, slyším jméno Cettl a chce se mi zvracet. Smlouvu o spolupráci povýšili na smlouvu o buzeraci, vše co děláte tak je špatně a jen oni ví jak to dělat, ale o provozu nemají ani páru. Současná provize za měsíc = minimální mzda (zaměstnanec+odvody). V době kdy ta banda začínala (to ještě Cettl počítal lízátka) , byla provize 7,5% z tržeb bez DPH. To asi bylo moc a tak se vlci rozhodli, že smlouvy upravì do současné podoby prý pro všechny tak výhodné. Každý si může spočítat jaký je to rozdíl a o kolik provozovatele oškubávajì. Při tomto počtu prodejen to je nějaký mega měsíčně,jsou to nenažraný hovada.
Přeji všem pevné nervy a ukončete to, práce je dost, máte na to!!!

Jak to jde

(Jakub, 6. 12. 2017 18:23)

Ahoj,

Jak to jde v Relay :)

Fransiza PNS

(Jirka, 4. 7. 2017 20:49)

Dobrý den, máte někdo zkušenosti? Nabízí hodně volnosti, vlastně téměř 100%vlastní podnikání + brát zboží od určených dodavatelů + planogram na cigarety, celkem mě to zaujalo, trafika vypadá super... dá někdo info?

Re: Fransiza PNS

(šmudla, 21. 7. 2017 19:51)

Ahoj,také jsem se na to dívala, rovněž jsem jednala se společností Danczek, oni rovněž budují síť trafik a jsou tam různé možnosti spolupráce. Všechno je lepší než tenhle spolek. myslím, že stačí kontaktovat obchod. zástupce obou firem a myslím, že se v pohodě domluvíte. Jednají s tebou jako z partnerem a ne jako z námezním dělníkem, jako tito arogantní neználci. Ani jeden by u mě nemohl pracovat byť jeden den. Stejně si myslím, že tahle firma jde do kopru, protože nemají ani na cigarety /viz mail o výši zásob cigaret/. Rovněž už jim taky nikdo nežere inzeráty v rádiu na pozice provozovatelů, jsou prostě v hajzlu. A obrat "vhodné pro rodinný byznys", to si snad z výší jejich odměn dělají srandu. Už se docela těším jak bude mistr Cettl pendlovat mezi Mostem a třeba Nymburkem

Re: Re: Fransiza PNS

(PNS - trafika@pns.cz, 17. 9. 2017 10:07)

Dobrý den,

Děkujeme za pozitivně naladěný příspěvek.
Pro více informací o franšízové spolupráci s PNS nás neváhejte kontaktovat na emailu: trafika@pns.cz. Každým podnět důkladně prozkoumáme, žádná trafika není stejná a proto v našem konceptu hledáme individuální řešení pro každou trafiku, či pro každého trafikanta. Všem hezký den, PNS

Re: Re: Re: Fransiza PNS

(Jakub, 6. 11. 2017 19:48)

Super konecne konkurence

O CO SE HRAJE

(lala, 23. 11. 2013 13:14)

Kolegové,
jsem ráda, že Vás tolik zareagovalo na moje názory a proto píšu pokračování.
Zkusme si cvičně představit, o co se vlastně bude ve čtvrtek hrát.
Malá kalkulace:
Čtvrtletní hodnocení
- firma má údajně asi 200 prodejen relay a inmedio
- podle mého fílda se strhávání týká jen 1/3, ostatní jsou ok
- třetina z 200 je asi 65 prodejen
- dejme tomu, že se pokuty pohybují mezi 5-15 tisíci, průměr je tedy 10 tis. na prodejnu
- takže čtvrtletně firma inkasuje za nic z našich provizí 650 000,- (65 prodejen x 10 tis.)
- to se účtuje 4x ročně, takže celkem to dělá
Za hodnocení 2. 600. 000,- ročně

Inventury
- vezmem opět minimum, tj. 65 prodejen, které platí manko (když neví za co), průměrně taky třeba 10 tisíc, to je 650 000,- a účtuje se to 2x ročně, takže
Za inventury 1. 300. 000,- ročně

Dohromady to dělá necelé 4. 000. 000,- stržených jen tak, bezdůvodně, z našich provizí. A to jsem vzala to nejnižší číslo, o němž se mluví, teda třetinu. Co když je těch platících polovina? Nebo 2/3?
Je mi jedno, kam ty peníze jdou - možná právě na odměny FM a vedení, jak se proslýchá. Já jen chci, aby mi nic bezdůvodně nestrhávali a ti nahoře si vydělávali usilovnější prací, tak jako my všichni.
A teď k té schůzce. Máme tady dva tábory: ty, kteří budou obhajovat své zisky (4 miliony bokem navíc) a ty, kteří o ně přicházejí.
Vedení má všechny trumfy v rukou: má s námi smlouvy, z nichž je jasné, že nás může kdykoliv za cokoliv vyhodit. Francie o ničem neví, výsledky jsou, firma klape, žádné zádrhely, stávky, problémy, nic.
Provozovatelé mají jedny stránky a jakousi virtuální shodu a jednotu. Žádné trumfy ani možnosti v rukou. I kdyby jich přijelo všech 200, bude to jedno: firmu nemůžou nijak ohrozit. Nejsou to oni, kdo rozdává karty.
A teď přijde vedení do rány část provozovatelů., kteří reptají: ihned bude vědět, o koho se jedná a jednotliví FM pak s kverulanty zatočí.
Nebo to bude jinak: firma navrhne, ať si zvolíme 3 nebo 5 mluvčích, protože se všemi se jednat nedá. Až ten výbor sestavíme, budou jednat pouze s ním. A co se stane? Za půl roku buď budou koupení (za výhody, lepší provizi, neplacení pokut atd.) - kdo je dnes neúplatný? Nebo všichni postupně vyhození. A z našich požadavků prosadí max. drobky: např. seznam toho, proč máme platit pokutu atd.
Opakuju, nebuďme NAIVNÍ: firma s námi nechce jednat, jen nám oznámit své stanovisko a protest rozložit, zmírnit, uhasit, aby nebyl nebezpečný pro vedení.

Re: O CO SE HRAJE

(Mustafa, 23. 11. 2013 13:48)

Nesouhlasím, firma si nás osobně pozvala, FM nám volali, takže opravdu chtějí aby nás přišlo co nejvíce. Z toho, že se někdo ozve nelze usuzovat, že to byl ten kdo tvořil tyto stránky. Navíc to vypadá, že FM na schůzi nebudou. Možná by bylo pro pana ing.Kalhouse přínosnější kdyby se jednání účastnil pouze on, protože mi ho neznáme, on nezná nás a lidé by se nebáli mluvit. A myslím, že pro pana ing.Kalhouse je to nyní velice důležité dozvědět se jak na tom jsme mi a potažmo on. Take tím, že si nás firma pozvala sama nemůže být nikdo podezřelý a pronásledovaný tím, že na jednání příjde. Milá kolegyně lalo myslím, že tu zbytečně strašíte provozovatele a i kdyby jsme zase jen koukali a neozvali se tak si aspoň můžeme vyměnit kontakty a poznat se. Jestli FM říká, že platí jen 1/3 tomu nevěřím, ten systém je nastaven tak, že se nesmíte ani jednou splést za 3 měsíce v ničem, složenka, doklad, změna reklamy, FMko je nálodové, cokoliv.

Re: Re: O CO SE HRAJE

(lala, 23. 11. 2013 18:46)

Kolego Mustafo,

firma si nás sice osobně pozvala, jinak to ani nejde, než osobně, ale určitě ne k nějaké diskusi. Bude to o "komunikaci": my řekneme své, oni své. A situace zůstane z 90% stejná.
Proč to tak bude?
Protože oni mají trumfy, my nic. A oni nechtějí nic měnit, proč? Kvůli jedněm stránkám? Můj fíld mi už několikrát řekl, že žádné ústupky nebudou, není k tomu důvod. Provozovatelé jsou špatní, je potřeba je takto trestat. Komu se to nelíbí, ať jde. Tím líp, říkal: novému provozovateli: a) dají nižší procenta, b) rovnou mu řeknou o tom diskriminačním hodnocení jako o normě.
To je celé.
Taky mi říkal, že přibližně tuší, kdo za tím vším (teda stránkama) je, a ty vyhodí, jakmile budou mít důkazy, hned.
Já opravdu nechci nikoho strašit, ale to je REALITA.
Kolega pepik může vymýšlet nový systém hodnocení, můžeme mít jasný názor na to, jak má fungovat centrála atd.
Ale nic se nezmění.
Nemáme žádný důkaz k tomu myslet si, že to bude lepší.
Nebo někdo víte o tom, že by byl někdy někdo z vedení potrestán za blbost nebo neschopnost?
Třeba za to, že nefunugovalo webové prostředí, nebo za hromadné zbytečné instalování Fortuny, nebo za akci Bonaqua za 9,90 (v létě!!!) na které firma prodělala kalhoty?
Nechci dělat paniku, jen se snažím naše nadšení krotit. A navrhuju zaměřit se na reálné kroky, které naše postavení zlepší.

Re: Re: Re: O CO SE HRAJE

(Pina, 23. 11. 2013 20:42)

jaké reálné kroky máš na mysli?

Re: Re: Re: Re: O CO SE HRAJE

(lala, 24. 11. 2013 9:10)

To je těžké, do čtvrtka se nic nestihne. Ale pokud to má mít nějaký význam, musíme tu věc rozšířit i na Francii. Jsem přesvědčená, že tam se k sociálním otázkám stavějí daleko vstřícněji.
Takže bych navrhovala na příště:
1) napsat v angličtině dopis na vedení do Francie
2) rozjet kampaň mezi francouzskými provozovateli na Facebooku, říct o co nám jde, jak to tady vypadá
3) pozvat někoho vysoce postaveného z franc. vedení na setkání II a pořídit tlumočníka, ať má vše z první ruky

Stávku bych nedělala, ta poškodí nás všechny. Smysl by měla jen dlouhodobá a všech prodejen s tím, že by se to dostalo do televize. Ale to je nereálné a reálné nikdy nebude.

Re: Re: Re: Re: Re: O CO SE HRAJE

(Piere, 4. 4. 2017 0:54)

Jestli něco ve Francii nesnáší, je to angličtina. Ale jestli ten dopis v angličtině do Francie opravdu odešel, už rakci znáš!

Re: O CO SE HRAJE

(Ronina, 23. 11. 2013 14:27)

Co já vím, když se nestane nic na schůzce provozovatelů, tak se stane jinde, jistý plán tu je jak dál. Ale já vážně věřím, že dojde k narovnání bodového hodnocení. Protože jestli nám jen budou mluvit o tom jak je na tom firma špatně a s bodovým systémem se nic dělat nebude, budou tím říkat firma je na tom špatně a mi si dále budeme brát peníze od Vás abychom vypadali ve Francii dobře. S tím se já již nehodlám smiřovat.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

následující » 

 

AnketaNezapomeňte popřát


Počasí


Statistiky

Online: 1
Celkem: 31083
Měsíc: 229
Den: 10